Gaia Kremelina, prášok

0 Review
12,00 €
S DPH

Čistí mechanicky organizmus a je bohatý na minerály. Obsahuje 15 druhov minerálov: horčík, vápnik, oxid kremičitý, sodík, železo a aj veľa iných stopových prvkov ako napríklad: titán, bór, mangán, meď, zirkónium.

Množstvo
Skladom

Rozsievková zemina - kremelina

Kremelina je zložená zo schránok jednobunkových rias nazývaných rozsievky alebo diatómy. Tieto tvoria sedimenty v jazerách a moriach. Kremelina od firmy Perma-Guard pochádza zo sedimentov v Novom Mexiku so svojou jedinečnou čistotou a kvalitou. Obsahuje menej ako 0,5% kryštalickej formy. Viaže sa so žalúdočnou kyselinou a vytvára tak biologicky aktívnu formu ortokremičitej kyseliny, ktorá je absorbovaná našim telom. Kremelina od firmy Perma- Guard má všetky potrebné certifikáty platné v USA, Kanade a EÚ a je tak považovaná za potravinársky výrobok. Má tiež platnú licenciu v rámci legislatívy EÚ na výrobu jedla pre deti a dorast.

Ako Vám kremelina môže pomôcť?

- čistí Vaše telo a zabezpečuje čisté črevá
- odstraňuje parazity z Vášho tráviaceho systému
- zabezpečuje zdravé vlasy, nechty a kĺby
- zlepšuje metabolizmus a trávenie
- zabezpečuje neutrálne pH prostredie

Detoxifikácia

Najľahšia cesta ako pomôcť nášmu telu je zbaviť sa toxínov - možnej príčiny našich zdravotných problémov. Jediná dávka kremeliny obsahuje milióny záporne nabitých diatomických schránok. Tie priťahujú kladne nabité endotoxíny, pesticídy a zvyšky liekov ako aj ťažké kovy, ktoré zachytávajú v cylindrickej štruktúre svojich schránok. Následne sú vylúčené z tela. Detoxifikácia zlepšuje imunitný systém, ktorý lepšie bráni naše telo pred parazitmi a chorobami.

Boj s parazitmi

Paraziti nie sú schopné prežiť, keď prídu do kontaktu s diatómami, ktoré ničia ich ochranné povrchy a spôsobujú ich dehydratáciu. Zároveň čistia náš organizmus, ktorý je plný toxínov a uľahčujú ich odstránenie z nášho tela. Kremelina navracia nášmu telu prirodzenú rovnováhu. Kedže je kremelina 100% prírodný produkt a má celkové pozitívne účinky, je ľahšie a lacnejšie podstúpiť liečbu pomocou diatómov ako sa podrobiť komplexnému vyšetreniu na parazity. Okrem toho získate aj ďalšie výhody pomocou tejto metódy liečenia.

Lepší metabolizmus - chudnutie

Ľudia s nadváhou majú zvyčajne problém s pomalým metabolizmom.  Obnovenie prirodzenej vitálnej sily organizmu pomocou detoxifikácie tráviaceho systému a celkovej detoxifikácie a posilnenia nášho tela nám vráti prirodzenú rovnováhu a životnú energiu.


Krásna pokožka, vlasy a nechty

Nie je lepšie sa postarať o svoje zdravie, ako mínať peniaze na rôzne látky, ktoré iba maskujú varovné signály vysielané našim telom? Vyrážky na pokožke znamenajú, že náš organizmus sa čistí od toxínov, potláčaním príznakov neodstránime hlavnú príčinu, toxíny v našom tele a pokožke.  Po ich odstránení zmiznú aj príznaky vo forme vyrážok a akné. 

Kremík - nemožno bez neho žiť

V minulosti mali ľudia žijúci bližšie k prírode prístup k dostatočnému množstvu kremíka. Podľa odporúčaní odborníkov potrebuje ľudský organizmus minimálne 55mg čistého kremíka na deň počas celého svojho života. V súčasnosti vedci tvrdia, že ovocie a zelenina obsahuje iba 20% potrebného množstva kremíka. Mali by ste si zapamätať, že určité množstvo kremíka odchádza denne z nášho tela cez vylučovací trakt.


Kremelina je prírodný zdroj kremíka

Niektoré schránky sú metabolizované v tráviacom trakte a menia svoju chemickú štruktúru z kremíka (oxid kremičitý) na biologicky aktívnu formu ortokremičitej kyseliny, ktorá nám prinesie veľa výhod, napríklad zmenšenie bolestí chrbta a kĺbov, zvýšenie vitality, pružnosti a zlepšenie celkového zdravia. 

Dávkovanie

Užívajte 1 čajovú lyžičku kremeliny ráno nalačno rozpustenú vo vode. Postupne zvyšujte dávkovanie na 3 čajové lyžičky denne. Rýchlosť zvyšovania dávkovania zvyčajne trvá niekoľko týždňov. Mali by ste zaznamenať reakciu tela. Užívajte niekoľko mesiacov. Pite dostatočné množstvo vody najmenej 2 litre denne.

Kontraindikácie

Kremelina v amorfnej forme nezaznamenala vážnejšie kontraindikácie. Prechodne sa môžu vyskytnúť nasledovné:
1. Zápcha
Pri užívaní kremeliny môže veľmi často vzniknúť zápcha, kremelina má úžasnú schopnosť absorbovať tekutiny, preto je vynikajúcim pomocníkom pre vyčistenie organizmu od rôznych cudzopasníkov. Táto schopnosť môže mať aj svoje komplikácie, pokiaľ popri konzumácii kremeliny nekonzumujete dostatok tekutín a črevo je príliš suché.

2. Hnačka
Vyskytuje sa ojedinelo, skôr ide o uľahčené vyprázdňovanie. Ak sa na začiatku užívania dostaví hnačka je to stav prechodný a v priebehu 24-30 hodín sa telo dostane späť do normálu. Každý organizmus je osobitý. Rovnako sú osobité aj jeho problémy a poškodenia. V prípade, že by hnačka do 30 hodín neustúpila, je potrebné konzultovať túto skutočnosť s vašim ošetrujúcim lekárom.

3. Poruchy spánku
Kremelina samotná svojou čistiacou schpnosťou dokáže nabudiť organizmus k vyššej výkonnosti, je dôsledkou pocitu zvýšenej energie a menšej potreby spánku. Doposiaľ nebol zaznamenaný prípad, kde by sa telo s týmto prvotným prívalom uvoľnenej energie nevedelo vysporiadať. Kremelinu odporúčame užívať v ranných hodinách, nalačno.

4. Osypané tělo
Vyrážky a iné kožné prejavy na začiatku užívania. Takúto odpoveď tela sme v našej krajine nezaznamenali, avšak v krajinách, kde sa na akné a rôzne kožné problémy používali v hojnej miere kortikoidy, telo reaguje znovutvorbou vyrážok na hĺbkové čistenie organizmu. V prípade, že vás táto reakcia nezaťažuje, prosím, prípravok užívajte ďalej avšak bez zvyšovania dávok. Po prečistení (zhruba do 10 dní) by mali vyrážky a kožné defekty zmiznúť.

Iné príznaky užívania kremeliny sme nezaznamenali. Odporúčame pozorne sledovať svoje telo a zmeny, ktoré užívanie kremeliny prináša.
Pokiaľ by Vaše telo nereagovalo dobre a reakcia by pretrvávala dlhší čas, poraďte sa prosím o užívaní prípravku s vašim ošetrujúcim lekárom, prípadne prípravok načas vysaďte z užívania.

Zabráňte styku s očami a jemným vonkajším tkanivom. Vlastnosťou kremeliny je vysúšanie, mohlo by dôjsť k nežiadúcemu presušeniu.
Vyvarujte sa vdýchnutiu prášku

Tabuľka dát

Objem balenia
500g.
Forma
Prášok
Dátum spotreby
Uvedený na obale
Krajina pôvodu
Spojené štáty Americké

Momentálne nie sú k dispozícií žiadne recenzie

Pridať recenziu

Váš email nebude publikovaný. Polia označené * sú povinné. Recenzie môžu pridávať len prihlásení zákazníci!

Produkty z rovnakej kategórie

 • 0 Review
  59,00 €
  Skladom
 • 0 Review
  32,40 €
  Len na objednávku
 • 0 Review
  32,40 €
  Skladom
 • 0 Review
  45,00 €
  Skladom