Spirulina California

0 Review
32,40 €
S DPH

Spirulina California, je to jeden z najbohatších a najviac kompletných prírodných zdrojov z celej prirodzenej potravy s obsahom vyše 100 synergických živín.

Zloženie: Kalifornská riasa "spirulína" - 100%

Krajina pôvodu: USA

Forma: tablety

Balenie: 200g / cca. 380tbl.

Množstvo
Skladom

Pestovanie Spirulíny California, certifikáty a bezpečnosť

Spirulina pestovaná v Kalifornii je známa svojou kvalitou. Farma výrobcu sa nachádza v púšti Sonoran v juhovýchodnej Kalifornii. V tejto vzdialenej a slnečnej časti krajiny, ďaleko od miest, diaľnic a letísk, je vzduch čistý. Voda rieky Colorado bohatá na minerály je čerpaná cez kanály do veľkých usadzovacích nádrží a potom cez filtre do rastúcich rybníkov. Z tohto prostredia, bez pesticídov a herbicídov, Spirulina prináša viac výživy na aker než akékoľvek iné jedlo.

Spirulina California je vyrábaná kultiváciou najčistejšej a najbezpečnejšej spiruliny. Teplo a slnečné svetlo v kombinácii s riekou Colorado bohatou na minerály spôsobujú, že táto krajina je ideálnym miestom pre pestovanie spirulíny. Spirulina zostáva 100% čistá počas celého rastu, pretože nepoužívame ožarovanie, chemikálie, herbicídy ani pesticídy. Vysoko kvalitná spirulina pochádza z najlepších prostredí a sú využívané najmodernejšie pestovateľské postupy.

Kalifornské pestovateľské metódy a neustále testovanie zaručujú najvyššiu kvalitu. Balenie výrobku na mieste umožňuje zaručiť celkovú kvalitu výrobkov. Každý deň laboratórni technici vykonávajú desiatky testov pre zaručenie kvality, ktorá presahuje všetky medzinárodné štandardy.

Spirulina California je certifikovaná GMP, je registrovaná v rámci systému manažérstva kvality, ISO 9001:2015 a v nedávnej minulosti dosiahla veľmi dôslednú a komplexnú certifikáciu systému bezpečnosti potravín (FSSC) 22000: 2011, ktorá zahŕňa ISO 22000: 2005, ISO / TS 22002-1: 2009 a ďalšie požiadavky FSSC 22000, ako je napr. program HACCP.

Výrobca je tiež jedinou spoločnosťou v USA, ktorá vyrába Spirulinu s GRAS (Generally Recognized As Safe) statusom. 

Viac info >>>

Tabuľka dát

Zloženie
Kalifornská riasa "spirulína" - 100%
Objem balenia
200g.
Forma
Tablety
Dátum spotreby
Uvedený na obale
Krajina pôvodu
Spojené štáty Americké

Momentálne nie sú k dispozícií žiadne recenzie

Pridať recenziu

Váš email nebude publikovaný. Polia označené * sú povinné. Recenzie môžu pridávať len prihlásení zákazníci!

Produkty z rovnakej kategórie

 • 0 Review
  59,00 €
  Skladom
 • 0 Review
  32,40 €
  Len na objednávku
 • 0 Review
  12,00 €
  Skladom
 • 0 Review
  45,00 €
  Skladom